grafická příprava a potisk textilu, ať již firemních tak soukromých triček od 1ks

Potiskneme firemní a pracovní oděvy, sportovní dresy, klubová či dětská trika, vše od 1 ks textilu! Připravíme grafický návrh, vytvoříme tématickou ilustraci či použijeme Váš motiv nebo fotografii.

Motivy obsahující pouze přímé barvy zažehlujeme prostřednictvím plotterové nažehlovací fólie FLEX (malé série), případně tiskneme pomocí sítotiskové technologie (střední a velké série). Pro složitější grafiky a plnobarevné obrázky (fotografie) používáme tištěnou nažehlovací fólii. Pro dosažení výjimečného vzhledu motivu lze použít také digitální potisk. Vhodnou technologii určíme s ohledem na druh, množství a materiálové složení textilu, typ motivu a jeho umístění a dlouhou trvanlivost potisku. Pro poptávku nás neváhejte kontaktovat.

digitální kresba králíka pro potisk triček

DIGITÁLNÍ KRESBA KRÁLÍČKA PRO POTISK TRIČEK A HRNKŮ

Krásná digitální kresba králíčka vytvořená pro potisk triček, hrnků a plecháčků. Koncipován tak, že je možné měnit jméno na přání. Pokud byste měli o nějaký z produktů zájem, neváhejte mne pro bližší informace kontaktovat. (tričko 300 Kč, hrnek keramický 290 Kč, hrnek plechový 320 Kč) Taktéž nabízím tvorbu motivů na zakázku.

týmová trička pro mažoretky Zakřany

TÝMOVÁ TRIČKA PRO MAŽORETKY

Pro nejmenší cvičenkyně mažoretkového sportu jsme navrhli a potiskli týmová trička.

POTISK REKLAMNÍHO TEXTILU

POTISK REKLAMNÍHO TEXTILU PRO ŘEMESLNÍKA

Pro výrobce nábytku jsme navrhli poutavý potisk triček a mikin. Trojbarevný potisk je proveden technologií termotransfer flex.

pOTISK SPORTOVNÍCH DRESŮ

Odlište jednotlivé hráče týmu. Nabízíme potisk sportovních dresů včetně grafického návrhu od jednoduché grafiky po poutavý vzhled s designovými prvky. Na dresy lze také umísti logo klubu či sponzorů.  Potisk provádíme již od 1 ks. 

fotografie narozeninového dresu, na dresu je uvedeno jméno a číslo

POTISK NAROZENINOVÉHO DRESU

Pro zákazníka jsme připravili potisk dresu k příležitosti narozenin se jménem a  věkem oslavence.

tričko s vlastním potiskem, motiv trička z dílny Lišákovy grafiky na obrázku je stylizovaná Multicar tzv. multikára, vyrobeno pro nadšence aut

POTISK TRIČKA NA MÍRU S MOTIVEM MULTIKÁRY

Pro nadšeného řidiče snad nejznámějšího malého nákladního vozu Multicar jsme na přání vytvořili krásnou vektorovou kresbu. 

ukázka potisku triček technologií termotransfer flex s motivem psů, na fotografii je německý ovčák a bulteriér, kresba, vektorová kresba a grafická úprava Petra Stloukalová

TRIČKA S MOTIVEM PSŮ PRO PRODEJNÍ WEB

Kresba a tvorba veškerého sortimentu e-shopu pitbulltrika.cz. Pro hlavní nabídku vznikla trička s potiskem psů, ať již tzv. typu bull (pitbull, amstaff, staffbull, bulteriér), tak i ostatních vybraných plemen (německý ovčák, border kolie, jack russell teriér a další). Další část tvoří rozsáhlá nabídka samolepek na auto. Výsledek můžete zhodnotit nahlédnutím na stránky pitbulltrika.cz

potisk reflexních vest pro řemeslníky stavební firmy Stamaco, potisk proveden technologií termotransfer flex

bEZPEČNOSTNÍ REFLEXNÍ VESTY S POTISKEM

Pro stavební firmu Stamaco jsme zakoupili a potiskli větší množství reflexních vest žluté barvy. Vesty s logem firmy v jednobarevném provedení slouží k označení jednotlivých pracovníků na stavbách.

Reflexní vesty mohou být ve žlutém či oranžovém provedení s jednobarevným, či vícebarevným potiskem. 

ukázka - potisk reklamního tílka pro kadeřnictví, tílko je bílé s dvoubarevným potiskem provedeným technologií thermotransfer flex, řezáno na plotteru ze speciálních fólií na textil

FIREMNÍ TRIČKA S LOGEM

Trička s logem pro profesionální prezentaci firmy před zákazníkem. 

potisk dětských triček, výroba samolepek

DĚTSKÁ TRIČKA S VLASTNÍM POTISKEM, VÝROBA SAMOLEPEK

Pro zákaznici jsme vytvořili návrh na potisk dvou dětských triček – Malý a Velký brácha. Potisk byl proveden kvalitními flex fóliemi na textil. Ve stejném designu byla vyrobena i samolepka na auto. 

Rádi Vám vytvoříme originální návrhy pro potisk textilu (trička, mikiny, šortky..), tašek či polštářků. Vyrobíme samolepky na auto, samolepky ke zútulnění dětských pokojíků jako jsou jmenovky na dveře, polepy na skříně, na krabice s hračkami a podobně. Více informací mailem info@lisakovagrafika.cz