Vyrobíme polepy jak tištěné, tak vyřezané na plotteru, pro firemní i soukromé účely. Navrhneme polep dodávky, auta, motorky nebo výlohy. Zajistíme pro vás  bezpečnostní polepy. Používáme kvalitní materiály s garantovanou životností. Pro poptávku nás neváhejte kontaktovat.

Reklamní polep výlohy. Digitálně kreslený motiv dětí a hraček.

NÁVRH GRAFIKY PRO REKLAMNÍ POLEP VÝLOHY

Na zakázku jsme vytvořili kresbu pro propagaci nové prodejny hraček. Aby grafika na dveřích propouštěla světlo a bylo přes ni vidět, byla natištěna na fólii one way vision (perforovaná, průhledná pouze z jedné strany). Motiv byl využit také pro reklamu na zadní sklo auta a potisk vlajky.

polep motorky

POLEP ZÁVODNÍ MOTORKY VČETNĚ GRAFICKÉHO NÁVRHU

POLEP DODÁVKY

Polep dodávky včetně grafického návrhu.

polep dodávky

POLEP DODÁVKY

Polep dodávky, polepy dodány zákazníkem.

reklamní polep dodávky

REKLAMNÍ POLEP DODÁVKY PRO VÝROBCE NÁBYTKU

Grafický návrh včetně realizace.

reklamní polep auta

REKLAMNÍ POLEP AUTA PRO VČELAŘE

Na přání našeho stálého zákazníka www.medvitkovi.cz jsme připravili grafický návrh polepu auta. Po upřesnění barevné varianty jsme započali s výrobou. Polep je vyroben z fólií řezaných na plotteru. Zvažovali jsme i výrobu potiskem. Odezva veřejnosti je pozitivní, reklama je líbivá a funguje, což je největším oceněním naší práce.

REKLAMNÍ POLEP AUTA PRO INTERNETOVÝ OBCHOD

Další zajímavou prací bylo připravit poutavý reklamní polep na propagaci internetového obchodu s tričky a dárkovým zbožím s tématikou psů, zejména tzv. typu bull. Podkladem byla grafika z již existujících návrhů triček. 

Reklama na zadní sklo dodávky

REKLAMA NA ZADNÍ OKNO DODÁVKY

Návrh reklamy na zadní sklo dodávky. Písmo bylo zvoleno v návaznosti na webové stránky. Vyobrazené potraviny jsou kresbou z dílny Lišákovy grafiky.
reklamní cedule

REKLAMNÍ CEDULE NA FOTBALOVÉM HŘIŠTI

Výroba reklamních cedulí, oboustranně potištěný kompozit, včetně instalace na zábradlí  na fotbalovém hřišti. Grafika dodána zákazníkem.

samolepka na auto, dítě v autě s medvídkem

SAMOLEPKA NA AUTO – DÍTĚ V AUTĚ

Pro zákaznici jsme vytvořili samolepku na auto pro radost jejího malého synka Filípka. Ústředním motivem se stal roztomilý medvídek.

Vytvoříme samolepky s dětskou tématikou, samolepky i pro dospělé, nápisy, loga, siluety,  …  

polep motocyklové kapoty

POLEP KAPOTY SPORTOVNÍHO MOTOCYKLU

Říká se, že kdo na motorce nepadá, ten jezdí pod své možnosti. Kdo padá, může se na nás s důvěrou obrátit stejně jako majitel kapoty na obrázku. Vlevo je k vidění kapota po pádu zakytovaná karosářským tmelem. Následovalo zaměření stávajících poškozených polepů, vzorkování a výběr vhodných odstínů a typu fólií. Původní polepy bylo třeba kompletně odstranit a kapotu nově polepit tak, aby ladila se zbytkem motocyklu, což se podařilo ke spokojenosti pilota rychlého stroje.