kresba pastelem na zakázku

KRESBA NA ZAKÁZKU

Nabízím realistickou kresbu podle Vaší fotografie. Bližší informace a ceník naleznete níže. Více ukázek najdete na https://www.instagram.com/lisakovagrafika.cz/

kresba psa na zakázku

LEOPARDÍ PES

Kresba nádherně zbarveného příslušníka rasy Leopardího psa. 

kresba psa na zakázku
zarámovaná kresba
kresba psa

AMERICKÝ PITBULTERIÉR

Jako jeden z prvních portrétů, který vznikl po delším čase je můj pes a parťák Bruno.  

realická kresba Stehlíka obecného

sTEHLÍK OBECNÝ

Kresba jednoho z mých nejoblíbenějších pěvců Stehlíka obecného.  Mám to štěstí, že se hojně vyskytuje v okolí mého bydliště. Kresba na formátu A5.

realistická kresba kočky

sIBIŘSKÝ KOCOUR

Vzpomínka na krásného sibiřského kocoura, který již bohužel není mezi námi. Portrét formátu A5.

kresba koně

pORTRÉT KONĚ

Protože jsem neměla možnost kreslit koně na zakázku, vytvořila jsem portrét tohoto krasavce pro svoji potěchu.

Kontinentální buldok

kONTINENTÁLNÍ BULDOK

O této rase jsem se poprvé dozvěděla až při objednávce kresby. Tuto nádhernou a zajímavou fenku jsem vyobrazila na formát A3. 

Biewer teriér

BIEWER TERIÉR

Kresba roztomilého teriéra na formát A4.  Originální dárek k Vánocům.

realistická kresba domácího mazlíčka
zarámovaný obraz koně
zarámované kresby
kresba auta

OSOBNÍ AUTOMOBIL SUBARU

Díky zákaznici, která chtěla svému příteli udělat radost obrazem jeho jedinečného vozu značky Subaru, jsem měla poprvé možnost vyzkoušet kresbu tohoto typu technikou suchého pastelu. Aby bylo možné vyobrazit všechny jednotlivé detaily, zvolila jsem větší formát obrazu a to A3. 

ceník kresby

CO VŠE JE V CENĚ

Podle Vaší fotografie vytvořím portrét zvířete či kresbu aut a motorek. Případně další témata na dotaz.
 Používám techniku suchého pastelu v tužce na papíru Pastelmat. Obrazy mají krásné barvy a jsou vypracovány do posledního detailu.
 Pokud se jedná o drobné mazlíčky např. křeček, morče, andulka… maluji celé zvířátko. Pozadí jednoduché. Pokud budete mít zájem o atypický formát, složitější pozadí nebo vyobrazení více zvířat … cenu přizpůsobím dle náročnosti.

NA FOTOGRAFII ZÁLEŽÍ

Základem pro co nejlepší výsledek kresby je kvalitní fotografie ve velkém rozlišení. Ideální je v případě fotografie zvířete, aby obsahovala detailní vyobrazení očí, nosu a srsti.  Je možné zaslat více fotografií a společně vybrat tu nejvhodnější.

CO V CENĚ NENÍ

Obraz je nutno zarámovat, aby nedošlo k jeho poškození. Pokud chcete mít vše bez starostí, nabízím i jeho rámování. (Příkladová cena: dřevěný rám 300x400mm s 2mm lesklým sklem, pasparta – 430 Kč. Rámy jsou vyráběny na míru.)

Případné dotazy Vám ráda zodpovím prostřednictvím mailu info@lisakovagrafika.cz, kontaktního formuláře nebo na telefonu 739 037 210.

 
kresba pastelem Káně lesní

LOVÍCÍ KÁNĚ LESNÍ 

Kresba pastelem na formátu A4. Jedna z mých prvních kreseb na zakázku.

kresba fénixe

FÉNIX

Tento obraz byl pro mě výzvou. Kresba vznikla na základě představy zákaznice. Předlohou byla obarvená skica zhotovená v počítači. Bylo zábavné kreslit nádhernými sytými barvami. Formát obrazu A3.