grafické návrhy a výroba samolepek, výroba polepů a jejich aplikace. Lepení aut, výloh

Vyrobíme samolepky i polepy jak tištěné, tak vyřezané na plotteru, pro firemní i soukromé účely. Zajistíme pro vás revizní štítky, drobné samolepky, bezpečnostní polepy. Navrhneme polep dodávky, auta, nebo motorky. Používáme kvalitní materiály s garantovanou životností. Pro poptávku nás neváhejte kontaktovat.

Reklamní polep výlohy. Digitálně kreslený motiv dětí a hraček.

NÁVRH GRAFIKY PRO REKLAMNÍ POLEP VÝLOHY

Na zakázku jsme vytvořili kresbu pro propagaci nové prodejny hraček. Aby grafika na dveřích propouštěla světlo a bylo přes ni vidět, byla natištěna na fólii one way vision (perforovaná, průhledná pouze z jedné strany). Motiv byl využit také pro reklamu na zadní sklo auta a potisk vlajky.

Reklamní cedule grafický návrh

REKLAMNÍ CEDULE NA PRODEJNU

Grafický návrh reklamní cedule pro nově zrekonstruovanou prodejnu Dětský eshop. Propagace nově vzniklé značky českých školních batohů Ulitaa.

 

pečeť, samolepka, samolepka s výsekem

PEČEŤ NA SKLENICI MEDU

Pro včelaře jsme navrhli a vyrobili pečeť na sklenici medu. Tisk je proveden na samolepky s tvarovým výsekem zhotoveným na zakázku. Pečeť současně slouží jako informace o možnosti vrácení obalu a jeho opětovného použití. Výsek nejen vymezuje tvar samolepky, ale také se snadno  snímá z archu a následně aplikuje.        

Reklama na zadní sklo dodávky

REKLAMA NA ZADNÍ OKNO DODÁVKY

Návrh reklamy na zadní sklo dodávky. Písmo bylo zvoleno v návaznosti na webové stránky. Vyobrazené potraviny jsou kresbou z dílny Lišákovy grafiky.
reklamní polep auta, grafický návrh, výroba a aplikace reklamního polepu na auto

REKLAMNÍ POLEP AUTA PRO VČELAŘE

Na přání našeho stálého zákazníka www.medvitkovi.cz jsme připravili grafický návrh polepu auta. Po upřesnění barevné varianty jsme započali s výrobou. Polep je vyroben z fólií řezaných na plotteru. Zvažovali jsme i výrobu potiskem. Odezva veřejnosti je pozitivní, reklama je líbivá a funguje, což je největším oceněním naší práce.

reklamní polep dodávky

REKLAMNÍ POLEP DODÁVKY PRO VÝROBCE NÁBYTKU

Ukázka naší práce – grafický návrh včetně realizace.

POLEP DODÁVKY

Polep dodávky včetně grafického návrhu.

reklamní polep auta od grafického studia Lišákova grafika, polep auta s motivem psů, e-shop s potiskem triček se psy

REKLAMNÍ POLEP AUTA PRO INTERNETOVÝ OBCHOD S TÉMATICKÝM POTISKEM TRIČEK – PITBULLTRIKA.CZ

Další zajímavou prací bylo připravit poutavý reklamní polep na propagaci mého internetového obchodu s tričky a dárkovým zbožím s tématikou psů, zejména tzv. typu bull. Podkladem byla grafika z již existujících návrhů triček. 

reklamní cedule

REKLAMNÍ CEDULE NA FOTBALOVÉM HŘIŠTI

Výroba reklamních cedulí, oboustranně potištěný kompozit, včetně instalace na zábradlí  na fotbalovém hřišti. Grafika dodána zákazníkem.

polep motocyklové kapoty

POLEP KAPOTY SPORTOVNÍHO MOTOCYKLU

Říká se, že kdo na motorce nepadá, ten jezdí pod své možnosti. Kdo padá, může se na nás s důvěrou obrátit stejně jako majitel kapoty na obrázku. Vlevo je k vidění kapota po pádu zakytovaná karosářským tmelem. Následovalo zaměření stávajících poškozených polepů, vzorkování a výběr vhodných odstínů a typu fólií. Původní polepy bylo třeba kompletně odstranit a kapotu nově polepit tak, aby ladila se zbytkem motocyklu, což se podařilo ke spokojenosti pilota rychlého stroje.

grafický návrh, kresba loga, polep, tisk

POLEP DVEŘÍ, REKLAMNÍHO ÁČKA A TISK BANNERŮ PRO OBCHOD SE ZNAČKOVOU MÓDOU

Pro obchod Marilyn Butik byla vytvořena veškerá reklamní grafika včetně kresby americké filmové hvězdy Marilyn Monroe.         

samolepka na auto, dítě v autě s medvídkem

SAMOLEPKA NA AUTO – DÍTĚ V AUTĚ

Pro zákaznici jsme vytvořili samolepku na auto pro radost jejího malého synka Filípka. Ústředním motivem se stal roztomilý medvídek.

Vytvoříme samolepky s dětskou tématikou, samolepky i pro dospělé, nápisy, loga, siluety,  …  

REKLAMNÍ POLEP DODÁVKY

Polep firemní dodávky. Polepy dodány zákazníkem.