grafické návrhy a výroba samolepek, výroba polepů a jejich aplikace. Lepení aut, výloh

Vyrobíme samolepky i polepy jak tištěné, tak vyřezané na plotteru, pro firemní i soukromé účely. Zajistíme pro vás revizní štítky, drobné samolepky, bezpečnostní polepy. Navrhneme polep dodávky, auta, nebo motorky. Používáme kvalitní materiály s garantovanou životností. Pro poptávku nás neváhejte kontaktovat.

Reklamní polep výlohy. Digitálně kreslený motiv dětí a hraček.

NÁVRH GRAFIKY PRO REKLAMNÍ POLEP VÝLOHY

Na zakázku jsme vytvořili kresbu pro propagaci nové prodejny hraček. Aby grafika na dveřích propouštěla světlo a bylo přes ni vidět, byla natištěna na fólii one way vision (perforovaná, průhledná pouze z jedné strany). Motiv byl využit také pro reklamu na zadní sklo auta a potisk vlajky.

pečeť, samolepka, samolepka s výsekem

PEČEŤ NA SKLENICI MEDU

Pro včelaře jsme navrhli a vyrobili pečeť na sklenici medu. Tisk je proveden na samolepky s tvarovým výsekem zhotoveným na zakázku. Pečeť současně slouží jako informace o možnosti vrácení obalu a jeho opětovného použití. Výsek nejen vymezuje tvar samolepky, ale také se snadno  snímá z archu a následně aplikuje.        

Reklama na zadní sklo dodávky

REKLAMA NA ZADNÍ OKNO DODÁVKY

Návrh reklamy na zadní sklo dodávky. Písmo bylo zvoleno v návaznosti na webové stránky. Vyobrazené potraviny jsou kresbou z dílny Lišákovy grafiky.
reklamní polep auta, grafický návrh, výroba a aplikace reklamního polepu na auto

REKLAMNÍ POLEP AUTA PRO VČELAŘE

Na přání našeho stálého zákazníka www.medvitkovi.cz jsme připravili grafický návrh polepu auta. Po upřesnění barevné varianty jsme započali s výrobou. Polep je vyroben z fólií řezaných na plotteru. Zvažovali jsme i výrobu potiskem. Odezva veřejnosti je pozitivní, reklama je líbivá a funguje, což je největším oceněním naší práce.

reklamní polep dodávky

REKLAMNÍ POLEP DODÁVKY PRO VÝROBCE NÁBYTKU

Ukázka naší práce – grafický návrh včetně realizace.

reklamní polep auta od grafického studia Lišákova grafika, polep auta s motivem psů, e-shop s potiskem triček se psy

REKLAMNÍ POLEP AUTA PRO INTERNETOVÝ OBCHOD S TÉMATICKÝM POTISKEM TRIČEK – PITBULLTRIKA.CZ

Další zajímavou prací bylo připravit poutavý reklamní polep na propagaci mého internetového obchodu s tričky a dárkovým zbožím s tématikou psů, zejména tzv. typu bull. Podkladem byla grafika z již existujících návrhů triček. 

polep motocyklové kapoty

POLEP KAPOTY SPORTOVNÍHO MOTOCYKLU

Říká se, že kdo na motorce nepadá, ten jezdí pod své možnosti. Kdo padá, může se na nás s důvěrou obrátit stejně jako majitel kapoty na obrázku. Vlevo je k vidění kapota po pádu zakytovaná karosářským tmelem. Následovalo zaměření stávajících poškozených polepů, vzorkování a výběr vhodných odstínů a typu fólií. Původní polepy bylo třeba kompletně odstranit a kapotu nově polepit tak, aby ladila se zbytkem motocyklu, což se podařilo ke spokojenosti pilota rychlého stroje.

grafický návrh, kresba loga, polep, tisk

POLEP DVEŘÍ, REKLAMNÍHO ÁČKA A TISK BANNERŮ PRO OBCHOD SE ZNAČKOVOU MÓDOU

Pro obchod Marilyn Butik byla vytvořena veškerá reklamní grafika včetně kresby americké filmové hvězdy Marilyn Monroe.         

samolepka na auto, dítě v autě s medvídkem

SAMOLEPKA NA AUTO – DÍTĚ V AUTĚ

Pro zákaznici jsme vytvořili samolepku na auto pro radost jejího malého synka Filípka. Ústředním motivem se stal roztomilý medvídek.

Vytvoříme samolepky s dětskou tématikou, samolepky i pro dospělé, nápisy, loga, siluety,  …  

celopolep auta, dodávky, wrap

CELOPOLEP DODÁVKY

Návrh celopolepu firemní dodávky pro firmu CAPEXUS zabývající se návrhy a realizacemi interiéru kanceláří.